Zveme Vás do Hotelu Grand na benefiční hudební večer Spolu s úsměvem
6. října 2023 Středisko Na Sioně

Zveme Vás do Hotelu Grand na benefiční hudební večer Spolu s úsměvem

Oblastní charita Kutná Hora a Středisko Na Sioně pořádá 3. listopadu 2023 od 19 hodin první ročník benefičního hudebního večera Spolu s úsměvem. Koncert se bude konat  v Čáslavi v prostorách hotelu Grand. Návštěvníci se mohou těšit nejen na známé kapely jako je Jablkoň a Gamba blues band, ale také na další tři zajímavá hudební vystoupení. 

„Účelem benefičního večera je především setkat se a pobavit při poslechu dobré muziky. Také bychom rádi představili veřejnosti kutnohorské charitní Středisko Na Sioně, které poskytuje služby rodinám dětí se specifickými potřebami, například s autismem nebo ADHD. Našimi klienty jsou i děti z Čáslavi a okolí,“ vysvětluje Irena Řezníčková - Šenkapounová, pracovnice sociálně aktivizační služby a organizátorka benefiční akce.

Velmi oceňujeme, že všechny kapely, které budou na koncertu účinkovat, se vzdaly honoráře. Majitel restaurace Grand obstará zdarma občerstvení pro hudebníky. Pronajímatel poskytne sál s výraznou slevou na nájmu, podobně zvukař bude pracovat za minimální odměnu.  Město Čáslav uvolnilo finanční prostředky na nejnutnější výdaje spojené s organizací koncertu. „Děkujeme všem, kteří nám vyšli při organizaci benefičního večera vstříc. Výtěžek ze vstupného poputuje na podporu klientských rodin Střediska Na Sioně,“ říká vedoucí střediska Tereza Šedivcová a dodává, že by rádi uspořádali hudební večer i příští rok a třeba se z něj v budoucnu stane tradiční čáslavská akce.

plakát grand s logy (4)

Ing. Bc. Michaela Jandejsková

pracovnice v sociálních službách v aktivizační službě
Tel.: 739 484 910 E-mail: 8bprR3b7TcnxU3%k6hIkQOQc35uuO15j4mnCO1p