Firemní dárci

Firemní dárci jsou důležitými partnery Střediska Na Sioně. Jejich nejen finanční dary jsou pro chod našeho střediska zásadní a my si jich moc vážíme. Chcete-li nás také podpořit, obraťte se prosím na vedoucí střediska Ing. Mgr. Terezu Šedivcovou.

 

foxconn-logo

Foxconn je globálním lídrem v poskytování kompletních IT řešení, produkci spotřební elektroniky a výrobě komponent pro komunikační a elektronická zařízení. Vyrábí všechny součásti osobního počítače, s výjimkou čipů. Mezi její zákazníky patří renomované společnosti světového významu. V České republice má společnost dva závody - v Pardubicích a v Kutné Hoře. Oba regiony se společnost Foxconn snaží podporovat jak finanční výpomocí, tak i formou partnerství v různých projektech a akcích. Foxconn si totiž uvědomuje, jak důležité je být nejen dobrým zaměstnavatelem, ale i dobrým sousedem firmám, komunitám i jednotlivcům.


PM_Blue_Horizontal_Logo

Philip Morris International je přední mezinárodní tabáková společnost s rozmanitou pracovní silou, čítající více než 71 000 lidí ze všech koutů zeměkoule. Zavázali se, že budou skvělým zaměstnavatelem a společensky odpovědnou firmou. Usilují o ekologickou i sociální odpovědnost. Snaží se bojovat proti nelegálnímu obchodu s cigaretami. Hrdě podporují ty komunity, které stojí u zrodu tabáku a ve kterých žijí a pracují jejich zaměstnanci.


thumbnail_vinné sklepy KH

Rodinné vinařství založil v roce 2002 pan Stanislav Rudolfský. V roce 2005 převzal řízení společnosti jeho syn Lukáš, který ji řídí dodnes. Společnými silami se pustili do obnovování zašlé slávy pěstování révy vinné na Kutnohorsku, jehož tradice sahá do 12. století. Momentálně hospodaří na 80 hektarech půdy, z nichž vinice tvoří více než 40 hektarů. Jsou druhým největším vinařstvím v Čechách.


1280px-Česká_spořitelna_-_logo.svg

Česká spořitelna je z hlediska počtu klientů největší bankou v České republice. V minulém roce podpořila naše středisko při organizaci benefičního závodu Pošli kačku. Umožnila, aby 100 % vybraných prostředků dorazilo k našim klientům se zdravotním znevýhodněním.   


zzn polabí

ZZN Polabí, a. s. je ryze českou společností působící na trhu již mnoho let. Činnost firmy se orientuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej hutního materiálu, zahradní techniky, pracovních oděvů a obuvi, zemin a travních směsí, ochranných postřiků, ručního a elektrického nářadí, drogerie, pletiv a plotových sloupků, barev a laků, spojovacího materiálu, železářského zboží a mnoha dalších produktů.


KPMG-2

KPMG je globální síť nezávislých firem, která působí ve 145 zemích světa. Zaměstnává přes 236 000 profesionálů se znalostmi z různých odvětví a nabízí služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. KPMG Česká republika poskytuje služby již 30 let. Mezi její klienty patří významné české i zahraniční firmy, veřejný sektor i neziskové organizace. Firma KPMG Česká republika nabízí své odborné poradenské služby neziskovým organizacím a sociálním podnikům zdarma, a to prostřednictvím odborných školení, servisních grantů nebo mentoringového programu.


farnost KH logo RGB

Jsme farní společenství u kostela svatého Jakuba v Kutné Hoře. Scházíme se k bohoslužbám a nejrůznějším aktivitám, při kterých sdílíme svou víru, naději a zkušenost s Boží láskou a milosrdenstvím. Provozujeme Církevní mateřskou školu svatého Jakuba a podporujeme Církevní gymnázium v Kutné Hoře. Spravujeme chrám svaté Barbory a další duchovní památky v Kutné Hoře a okolí.


Rebus

První úniková hra v Kutné Hoře. Zvládnete utéct do 60 minut? Není to tak jednoduché, jak se může zdát. Zamluvte si termín online. Nacházejte vodítka & řešte rébusy. Odemkněte všechny zámky.


MM bowl s.r.o.

Bowling a Pizzerie Kutná Hora má bohaté zkušenosti s pořádáním firemních akcí a oslav všeho druhu. Připraví pro Vás raut, uspořádá turnaj, zařídí DJ, a zajistí vše potřebné k Vaší úplné spokojenosti. Klienti našeho Střediska chodí nejen hrát bowling, ale i nacvičovat různé situace jako je objednání jídla, placení apod.


sedlec-logo

Sedleckou farnost tvoří římskokatoličtí křesťané z Kutné Hory – Sedlce a okolních obcí. Sdílí společně naději pro dnešní svět plynoucí z víry v Boží přítomnost a snaží se svým životem následovat Krista. K pravidelným bohoslužbám se schází v katedrále Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci a v kostelech v Malíně a v Církvici; v ostatních kostelech příležitostně, zejména při svátku patrona kostela.


logo cafe

Kavárna vznikla v sousedství rodného domu Mikuláše Dačického a již dlouhá léta zavedené restaurace Dačický. Prostor těží z propojení středověké historie budovy (s jedenadvacetimetrovým dřevěným trámem z dob Karla IV.) a moderního designu plného skla a kovu. Kavárna nabízí ručně vyráběné Andělské pralinky, domácí dezerty, vína z Kutné Hory a vybraná moravská vína včetně naturálních vín, čokoládové a fortifikované víno, kávu z české pražírny Doubleshot, horkou čokoládu Callebaut a Michel Cluizel i celorepublikově oceňovanou zmrzlinu Tomivo.


CRMproNeziskovky-1038x331

I když se naše organizace jmenuje „CRM pro neziskovky”, náš záběr přesahuje problematiku vztahů s dárci či dobrovolníky. Naším cílem je pozvednout úroveň technologické a digitální architektury neziskového sektoru propojením neziskových organizací a firemních expertů formou dobrovolnictví. Neziskovky podporujeme už od roku 2013.


4_LOGO SMERO2007_bez_stinu_small

Obchodníci této společnosti se řídí heslem „Zákazníkovi prodáme jen to, co mu přinese užitek, vyřeší problém, zjednoduší práci, ušetří čas nebo peníze.“ Díky tomu se k nim zákazníci vracejí a spoléhají na ně s pravidelnou dodávkou papírů do tiskárny, novým vybavením konferenční místnosti i dárky pro obchodní partnery, a to již od roku 1998. Kromě obchodní centrály s velkoskladem v Rajhradu u Brna má firma 6 dalších poboček po celé České republice. V Hodoníně, Břeclavi a Kutné Hoře najdete i prodejny, kde si můžete zboží prohlédnout a v případě židlí i vyzkoušet. V Praze, Ostravě a Olomouci slouží pobočky především jako kanceláře obchodních zástupců.


logo hf

Firma H&F Comp působí v oblasti IT. Nabízí prodej a servis výpočetní techniky. Dále prodává mobilní telefony a veškeré počítačové periferie a příslušenství.


stavitelství nv

Společnost byla založena v roce 2005 a od počátku se snaží vyhovět představám a uspokojit požadavky investorů o jejich stavbách. Budovy, stavby, objekty si zasluhují trvalou péči, jako každý jiný živý organismus, a prováděné rekonstrukce, opravy, vestavby, přístavby jsou snahou investorů i firem, připravit stavbu k trvalému užívání či komfortnímu bydlení se svými blízkými. 


logo-rengl-cze

RENGL je největší síť venkovních plakátovacích sloupů a tabulí pokrývající Českou republiku, Slovensko a Polsko. Plakátovací plochy stojí u zastávek MHD, na sídlištích, u obchodních domů i na lázeňských promenádách. Firma se zabývá realizací plakátovacích kampaní, tiskem a výlepem plakátů. Mezi jejich zákazníky patří nejen pořadatelé kulturních, sportovních a společenských akcí, ale také reklamní a mediální agentury, obchodní řetězce, banky nebo rádia. Jsou hrdým partnerem řady významných kulturních organizací a sportovních týmů, podporují i malé lokální neziskové projekty.


heroland

Heroland je dětský zábavní park nacházející se 10 km od Kutné Hory. Najdete zde velké dětské hřiště, trampolíny, šlapokáry, vodní svět, obří pískoviště, pirátskou loď, houpadla a houpačky a mnoho dalších atrakcí včetně jízd na koních.


logo-OSA

Posláním OSA je správa autorských majetkových práv hudebních skladatelů, textařů, hudebních nakladatelů a dědiců autorských majetkových práv.


Heroclan

Hero clan uz přes čtyři roky úspěšně pomáhá neziskovým organizacím. Propojuje je s expertními dobrovolníky a tím šetří jejich čas i finanční prostředky. Do dnešního dne  neziskovkám zprostředkovali téměř 7 500 hodin odborné práce svých expertů.


aeroklub Zbraslavice

Aeroklub nabízí seznamovací a poznávací lety motorovými letadly a kluzáky pro veřejnost i zájmové a firemní skupiny. Letecká škola Aeroklubu Zbraslavice umožňuje získání kvalifikací pro létání s bezmotorovými i motorovými letadly. Zkušený team instruktorů vás v obou disciplínách povede od prvních aviatických krůčků až k samostatnému létání, a pomůže vám s dalším zdokonalováním.


Mirakulum

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 12 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete zde lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a širokou nabídku občerstvení. V neposlední řadě si můžete vyzkoušet jízdy BVP v sousedním Tankodromu.


KH čokoláda

Muzeum kutnohorské čokolády je malé soukromé muzeum, které bylo založené partičkou nadšenců a milovníků čokolády na jaře roku 2016. Můžete zde vidět jedinečnou expozici věnovanou dějinám kutnohorské čokoládovny, která patřila před 2. světovou válkou k nejlepším na světě. V muzeu můžete zakoupit ty nejlepší čokolády na světě. Provozovatelé si zakládají na tom, že mají všechny čokolády osobně přechutnané a ručí tak za jejich vysokou kvalitu a jedinečnou chuť! Čokolády můžete zakoupit v muzeu nebo online.


kutnohorská plovárna

Od roku 2005 je provozovatelem Kutnohorské plovárny TJ SPARTA Kutná Hora. Je to sportovní spolek, jehož základním posláním je zabezpečovat rozvoj tělesné kultury a sportu v Kutné Hoře a okolí. Ke své činnosti využívá vlastní tělovýchovná zařízení: Krytý plavecký stadión, kuželnu v Tyršově ulici, tenisové kurty v Jaselské ulici, hřiště házené na Žižkově, volejbalové a nohejbalové hřiště v České ulici a nové volejbalové hřiště dětí a mládeže u sportovního areálu Klimeška v Kutné Hoře.


logo_muzeum_lega_eshop_new_2

Miloš Křeček je majitelem největší soukromé LEGO® sbírky na světě čítající přes 9 000 různých originálních setů. Většina setů je vystavena v expozicích 5 poboček MUZEA LEGA (Praha, Kutná Hora, Poděbrady, Špindlerův Mlýn a Jeseník) na 1 000 m² výstavní plochy.
Sbírka, které se majitel věnuje od útlého dětství, zahrnuje také různé historické sety i limitované edice, přičemž nejcennějším setem je Ultimate Collector´s Falcon z roku 2007, model hvězdné lodi o délce 84 cm. Nejstarší předmět, set dřevěných hracích kostek, pochází z roku 1948. Součástí sbírky je rovněž model Sochy svobody, který majitel získal v New Yorku na lodi plující kolem skutečné Sochy svobody.


logo_richter_GS2_2021_2

Jsme spolehlivé grafické studio. Nabízíme skvělé služby. V týmu máme grafiky a ilustrátorky, specialisty na loga, korporátní identitu, webdesign a tiskoviny (DTP) včetně sazby knih a časopisů. Studio provozujeme již 25 let.


sokol-znak

Sokol přináší sport pro každého, bez rozdílu věku a příjmu. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů i ostatních. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu. Sokol je vlastenecký v nejlepším slova smyslu. Své členy vede k lásce k rodné zemi a k úctě k duchovnímu dědictví našeho národa. Sokolové jsou aktivní silou ve své obci, hybatelem sportovních a kulturních aktivit. Jsou hrdi na svou vlastní tradici, kterou drží v úctě.


Shoptet

Shoptet se na českém a slovenském trhu specializuje na pronájem e-shopových řešení, která jsou oblíbená zejména pro jednoduché a intuitivní ovládání. V současné chvíli Shoptet pomáhá podnikat již 28 968 aktivním e-shopům, což je třetina všech internetových obchodů působících na českém a slovenském trhu. Také nabízí pokladní systém, který umožňuje správu e-shopu a kamenného obchodu v rámci jednoho on-line systému. Samozřejmostí je vše potřebné pro EET a GDPR.


Logo Dítě a kůň

Občanské sdružení Dítě a kůň vzniklo v roce 1994 s posláním uvést v život myšlenku kvalitní hipoterapie pro handicapované děti a jezdeckého sportu pro děti zdravé. Organizace byla jako první v této oblasti podpořena Nadací Charty 77 a v rámci programu Phare. Budované hipocentrum v Miskovicích u Kutné Hory je koncipováno jako integrované dle zahraničních vzorů a zastřešuje programy humanitní, sportovní a ekologické. V roce 2003 a 2005 byla hipoterapie zpracována do projektu Koníček pro radost a zdraví.