Města a obce

Dotace Středočeského kraje

Logo Stčk

           

 

Z dotace Středočeského kraje (evidenční číslo smlouvy S-1243/SOC/2020) jsou podpořeny pro rok 2020 tyto sociální služby: terénní programy, pečovatelská služba, nízkoprahová denní centra, raná péče, sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením, služby noclehárny, nízkoprahová zařízení pro děti a mládež, odborné sociální poradenství.

 

Město Kutná Hora

Logo Město Kutná Hora
 
 
 
 

Z dotace města Kutná Hora jsou podpořeny následující služby Oblastní charity Kutná Hora: raná péče, sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Střediska Na Sioně, Centra Maják a Střediska Racek. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Centra Maják, dobrovolnické centrum, sociální rehabilitace v Centru Přístav a Středisku Atrium. Sociálně terapeutická dílna. Sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Charitní pečovatelská služba. Odborné sociální poradenství. Terénní programy středisek Racek a Atrium. Noclehárna. 

 

Podporují nás další města a obce

Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Český Brod, Starý Kolín, Žleby, Žiželice, Příbram, Nymburk, Libice nad Cidlinou, Kolín, Zbraslavice, Opatovice I, Benátky nad Jizerou, Katusice, Červené Janovice, Městec Králové, Milovice,Suchdol, Chocerady, Všetaty, Čelákovice, Poděbrady, Mladá Boleslav, Chotusice, Ratboř, Říčany.