Vy rozhodujete, Tesco pomáhá (11. 7. - 7. 8. 2022)

 

Děkujeme všem za vhozené žetony, bohužel jsme nevyhráli, ale druhé místo není ostuda. Moc si vážíme Vaší podpory, bylo to těsné.

 


Ve Středisku Na Sioně jsme se rozhodli zapojit do kampaně společnosti Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme". Spolu s dalšími dvěma projekty budeme v následujícím měsíci soutěžit o Vaši přízeň. Zde si můžete přečíst o našem projektu a o způsobu, jak nás můžete podpořit:

Pomozte Středisku Na Sioně nakoupit pomůcky pro rozvoj dětí

Ve Středisku Na Sioně pomáháme rodinám, které se starají o dítě s opožděným vývojem, mentálním, zdravotním nebo kombinovaným postižením. Snažíme se přispět k tomu, aby se děti dobře rozvíjely a našly si cestu ke spokojenému životu a uplatnění ve společnosti. Naše děti potřebují procvičovat celou řadu dovedností - hrubou a jemnou motoriku, koncentraci, rovnováhu nebo smyslové a prostorové vnímání. K tomu jim slouží pomůcky, které nebývají levné a pro naše středisko jsou normálně nedostupné. Z projektu pořídíme 22 pomůcek, které pečivě vybraly naše poradkyně rané péče. Tyto pomůcky půjčujeme do rodin zdarma.  

Od 11. 7. do 7. 8. 2022 získáte za nákup v Tescu žeton, který můžete hodit do hlasovacího boxu a pomoci tak Středisku Na Sioně získat peníze na nákup pomůcek pro naše klientské děti. Žeton získáte ve všech supermarketech Tesco, ale box pro naše středisko je pouze v supermarketu Tesco Kutná Hora.

Děkujeme za každou pomoc.

Návrh bez názvu (67)